Έχουμε γράψει πολλές φορές για το πόσο πρακτικό είναι να στολίσεις ένα δωμάτιο με αυτοκόλλητα τοίχου! Είναι μια τέλεια επιλογή, γιατί μπορείς να το κάνεις εύκολα μόνος σου, αλλά μπορείς εξίσου εύκολα και να τα αλλάξεις όταν τα βαρεθείς! Είναι μια τέλεια επιλογή για εσάς που θέλετε συχνές αλλαγές στο χώρο σας. Ειδικά για το παιδικό δωμάτιο και με τα γούστα των παιδιών να αλλάζουν με τρελούς ρυθμούς, δεν μπορούμε να σκεφτούμε καλύτερη επιλογή!
Ο Μίκυ, η Μίνυ και όλοι τους οι φίλοι σε φοβερά αυτοκόλλητα τοίχου!
Στο houseart.gr βρήκαμε τη μεγαλύτερη συλλογή αυτοκόλλητων τοίχου και μάλιστα μια τεράστια γκάμα παιδικών αυτοκόλλητων! Έχει μάλιστα και ειδική κατηγορία με όλους τους αγαπημένους ήρωες της Disney! Όταν την ανακαλύψαμε, μείναμε να τη χαζεύουμε αδυνατώντας να καταλήξουμε σε επιλογή γιατί πολύ απλά μας άρεσαν… όλα!
Ζείτε ακόμα στην τρέλα του Frozen; Η Έλσα, η Άννα και ο Όλαφ είναι εδώ!
Πριν την παραγγελία μπορείτε να επιλέξετε τις διαστάσεις που θέλετε να έχει το αυτοκόλλητό σας (μπορείτε να το παραγγείλετε από μικρό εως τεράστιο) και να επιλέξετε το χρώμα του τοίχου σας για να δείτε σε δοκιμή αν ταιριάζει όμορφα! τα αυτοκόλλητα τοίχου έρχονται με οδηγίες χρήσης και μπορούν να κολληθούν πολύ εύκολα. Να θυμάστε: ο τοίχος θα πρέπει να είναι λείος, χωρίς υγρασίες και καθαρός από σκόνες για να εφαρμόσουν καλά τα αυτοκόλλητα!
Και η Έλενα του Άβαλορ μπορεί να χορέψει στον τοίχο σας!
Τα παιδιά σας θα ξετρελαθούν με τα αυτοκόλλητα τοίχου! Είναι αρκετά οικονομικά έτσι μπορείτε με τη μία ή σταδιακά να στολίσετε κάθε γωνιά του παιδικού ή βρεφικού δωματίου! Είναι μια πολύ καλή λύση και για δωμάτιο που μοιράζονται παιδιά διαφορετικού φύλου: το καθένα θα έχει τη μεριά του και παρέα τους αγαπημένους του ήρωες!
Στο "Είμαι Μαμά!" όλοι έχουν λόγο! Θες να μοιραστείς μαζί μας μια εμπειρία σου; Να γράψεις κάποιο κείμενο σχετικό με την ειδικότητά σου; Είδες κάτι ενδιαφέρον που πιστεύεις ότι αξίζει να δημοσιεύσουμε; Επικοινώνησε μαζί μας στο eimaimama@gmail.com
Κανένα σχόλιο ακόμη
Γράψτε πρώτος ένα σχόλιο