Το Σάββατο 16 Δεκεμβρίου, στις 12:00 η Αλυσίδα Πολιτισμού IANOS και οι εκδόσεις Εκδόσεις Τζιαμπίρης – Πυραμίδα διοργανώνουν παρουσίαση του παιδικού βιβλίου της Μαρίας Κουτσανοπούλου, με τίτλο «Τα χέρια δε χτυπάνε, τα χέρια αγαπάνε τα Χριστούγεννα».
Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στον Παιδικό Ιανό της Θεσσαλονίκης, Γρηγορίου Παλαμά 3.
Link εκδήλωσης: https://bitly.ws/32DVo
Link βιβλίου: https://bitly.ws/32DVz
Λίγα λόγια για το βιβλίο
«Τι μπορούν να κάνουν δυο πολύχρωμα χέρια;
Υπάρχουν χέρια που λάμπουν σαν αστέρια;
Κι αν ναι, πώς αποκτούν τη λάμψη τους;
Μια ιστορία γεμάτη αστερόσκονη
που μας δείχνει την πραγματική
μαγεία των Χριστουγέννων
και τον τρόπο για να την ζήσουμε κι εμείς!»
Στο "Είμαι Μαμά!" όλοι έχουν λόγο! Θες να μοιραστείς μαζί μας μια εμπειρία σου; Να γράψεις κάποιο κείμενο σχετικό με την ειδικότητά σου; Είδες κάτι ενδιαφέρον που πιστεύεις ότι αξίζει να δημοσιεύσουμε; Επικοινώνησε μαζί μας στο eimaimama@gmail.com
Κανένα σχόλιο ακόμη
Γράψτε πρώτος ένα σχόλιο